Örgh, viimeinki oon saanu pelin luettua kiinni. Jos oisin fiksu ni oisin tehny muistiinpanoja samalla mutten oo, ja muutenki ne muistiinpanot ois varmaan ollu vaan täynnä kysymysmerkkejä :L
Halima kirjoitti:Cameron kirjoitti:Halima kirjoitti:Niacin kirjoitti:Meiz on varmaankin hyvis
Pyramidi on varmaankin hyvis
jeekaka on varmaankin hyvis (jollon pilkkuvirhekin on varmaankin hyvis)
Horaaneko on varmaankin hyvis (jollon Jitachi on varmaankin hyvis)
Mair on varmaankin hyvis, jollon Cameron on varmaankin myös hyvis. (Joskin pienellä varauksella joku hassu kutkuttaa tässä parissa, vaikka päällisin puolin vaikuttaa viestit ihan hyvismäisiltä. En osaa sanoa nyt mikä kutkua aiheuttaa, joten oletusarvoisesti ovat kuitenki hyviksiä.)
Hei Nia! Mä oon huonolla lukemisella aika lailla hyvin pitkälti samaa mieltä sun kanssa näistä! Eli varmaan säkin oot hyvis! Ketä jää jäljelle?
Oon muuten aika samaa mieltä mut jeekavirhe ja Meizidi ei oo vielä vakuuttanu mua hyvismäisyyestään. :') En sanois pahismaisikskaan suorilta mut en myöskään et "varmaankin hyvis".
Niasta ja Horaanekosta (pareineen) saan vahviten hyvisvibaa.
Äänestän Haliman mukana kuitenki
++Marzzuu + justy. Koska harva äänekkäistä tuntuu pahikselta ni pakko olla hiljasia pahiksina, ja Marzzuu tuntuu yrittävän huomattavasti tavallista vähemmän. Vaikka pari onki kiireinen ni silti, yksilöpeleisä Marzzuu kirjottelee useemmin ja enemmän, vähintään vastaa hänelle osotettuihin kysymyksiin. Nyt Marzzuu on ignoorannu ne täysin. Justysta mahoton sanoa ku on poissaolo ni silleen vähän kurja äänestää, mutku oikeesti tuntuu et tuolta löytyy pahikset :/
Pakko kyl sanoo et jos ei oltais Halima me, ni äänestäisin iteki meitä, ei oo ollu hirveen vahvaa peliä kummallakaan irl-kiireitten takia :'''D En siis yhtään ihmettele meijjän saamia ääniä. Tosin sanon et Mair, aina kannattaa äänestää jos vaan voi, se on hyviksen ainoa keino vaikuttaa peliin, ja oli Halima kuitenki lukenu uusimpiaki viestejä ettei ihan vaan vanhoilla menny.